Close

24 November 2011

AGİD Aydınlatma sektörünü bir araya getirdi

Aydınlatma sektörü AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) çatısı altında 21 Kasım 2011 Pazartesi günü Ramada Otel’de düzenlenen geleneksel yemekli toplantıda bir araya geldi. Bu güne kadar sadece üyeler arası toplantı şeklinde geçen organizasyon bu sefer sektörün tüm aktörlerinin katıldığı, genişletilmiş bir toplantı olarak gerçekleşti.

Toplantıya Ankara, İzmir, Konya gibi şehirlerden gelen 135 misafire ek olarak; sanayi bakanlığı, ATMK, üniversite, meslek odaları, basın ve sektörün temsilcileri de katıldı. Yemek sırasında AGİD başkanı Fahir Gök, derneğin geçmiş faaliyetlerinin ve geleceğe dönük projelerinin anlatıldığı bir sunum yaptı. Yapılan sunum sonrasında derneğe yeni üye olan üç firmaya, derneğe giriş beratları verildi. Böylelikle dernek üye sayısı 51’e ulaştı.

Aydınlatma sektörünün büyümesi ve gelişmesi yönünde büyük çaba harcayan, ulusal ve uluslararası projeleri hayata geçiren AGİD, başarılı bir organizasyona imza attı.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *