Close

06 April 2010

3. Perakende Tasarım Konferansı

3. Perakende Tasarım Konferansı Ödüllü Mimar Dr. Giorgio Borruso’yu Ağırlıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin ünlü perakende tasarım uzmanları, perakende stratejistleri, tasarım tutkunları, tasarımın hayatlarına getireceği değişimin peşinde olan perakendeciler ve tedarikçiler, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Perakende Tasarım Konferansı’nda buluşuyor.

Dr. Giorgio Borruso’nun anahtar konuşmacı olarak katılacağı, 11 Mayıs’ta İstanbul Swissotel’de düzenlenecek konferansta, iş dünyasının profesyonelleri yeni trend, değişim, gelişim ve uygulamaları paylaşacaklar.

Odak Kurumsal tarafından üçüncüsü düzenlenecek olan Perakende Tasarım Konferansı geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da mağazadan markete, kafeden showrooma, gıdadan otomobile perakendenin tüm kategorilerinde fark yaratmanın ve rakiplerin önüne nasıl geçileceğinin konuşulacağı; pazarlama ve tasarımın işbirliği gibi çok sıcak konuların tartışılacağı; “Yeni Trendler & Yeni Fikirler”in şekilleneceği renkli ve çok boyutlu bir platform olacak.

Gelecekte perakende tasarımcılığını neler bekliyor? Yeni trendler neler olacak? Hızla değişen dünyada parekendecilik sektörü değişime nasıl ayak uyduruyor? Tüm bu soruların cevaplarını bulacağı 3. Perakende Tasarım Konferansı’nın moderatörlüğünü bu yıl da ünlü parekende stratejisti Brian Dyches üstleniyor.

İletişim: perakendetasarimi.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *