Close

20 April 2010

ZKLD Light Studio

ZKLD Aydınlatma Tasarımı Stüdyosu, 30 senelik tecrübesiyle İstanbul ve Dubai ofislerinde,  mimari tasarım ofislerine ve proje geliştirici firmalara mimari aydınlatma konusunda tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

ZKLD, mimar, iç mimar, peyzaj mimari, ürün tasarımcısı, şehir bölge planlamacısı ve elektrik mühendisi gibi; birçok farklı meslek grubundan gelen, aydınlatma tasarımı alanında yüksek lisansları ve/veya iş tecrübeleri bulunan genç bir ekibe sahiptir.

Mart 2018 itibariyle T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye’nin ilk bağımsız aydınlatma tasarım merkezi olarak tasdiklenen ZKLD, projenin tasarım bütünlüğü kapsamında işverene ve mimara karşı sorumluluklarını, kurucusu Zeki Kadirbeyoğlu ve Tasarım Direktörü Mustafa Akkaya’nın profesyonel üyesi oldukları IALD (International Association of Lighting Designers) etik kurallarına uygun olarak yerine getirmektedir.

İletişim Bilgileri :

Adres: Meşrutiyet Cad. 61/4 Tepebaşı, İstanbul, TR

Telefon : + (90) 212 251 62 63

Web sitesi: www.zkldstudio.com

E-posta: [email protected]

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *