Close

Vestel LED Aydınlatma ve TAV iş birliği sürüyor

VestelTAVVestel LED Aydınlatma, Ankara Esenboğa, İstanbul Atatürk ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’na aydınlatma çözümleri sunarak TAV havalimanları ile iş birliğine devam ediyor.
Vestel LED Aydınlatma’nın TAV Havalimanları ile yaptığı işbirliği için hazırladığımız bültenimiz Hürriyet, Milliyet, Zaman, Star, Akşam, Bugün, Türkiye, Ticaret, Gözlem ve İstanbul gazeteleri olmak üzere 10 farklı gazetede yansıma buldu.

Haberimiz Doğan Haber Ajansı, Hürriyet, Milliyet, Zaman ve Taraf gazetelerinin internet siteleri başta olmak üzere birçok portalda yer aldı. İnternet haberlerimize aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

– DHA: http://www.dha.com.tr/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-son-dakika-haberi_705012.html

– Hürriyet: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26709191.asp

– Milliyet: http://ekonomi.milliyet.com.tr/tav-havalimanlarini-vestel/ekonomi/detay/1904165/default.htm?ref=OtherNews

– Sektörel: http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/vestel-ihracat-haritasindaki-ulkeleri-145e-cikardi-93019276

– İnşaat Yatırım: http://www.insaatyatirim.com/haber/11775/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor.html

– Elektrik Port: http://feedproxy.google.com/~r/elektrikport/~3/nK76V9fmaK4/12098

– Platin Haber: http://www.platinhaber.com/havalimani-icin-ozel-aydinlatma-371310h.htm

– Emlak Kulusi: http://www.emlakkulisi.com/vestel-led-adnan-menderes-ataturk-ve-esenboga-havalimanlarini-aydinlatiyor/266000

– Konut Times: http://konuttimes.com/genel/adnan-menderes-ve-ataturk-ve-esenboga-havalimanlarini-vestel-led-aydinlatiyor/44764

– Son Dakika Haber: http://www.sondakikahaberleri.info.tr/haber/1238929-havalimani-icin-ozel-aydinlatma

– Finans Caddesi: http://www.finanscaddesi.com/SirketHaberleri/120870/havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor.html

– Özgün Haber: http://www.ozgunhaber.org/haber/diger/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-83951.html

– Ulaşım Online: http://www.ulasimonline.com/news_detail.php?id=58642

– 365 Borsa: http://365borsa.com/borsa/tav_vestel_le_anlasti

– Aydın Ses: http://www.aydinses.com/ekonomi/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-h414962.html

– Gazetecell: http://www.gazetecell.com/ekonomi/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-h94261.html

– Korkusuz Medya: http://www.korkusuzmedya.com/ekonomi/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-h80489.html

– Şirket Haberleri: http://www.sirkethaberleri.com/basin-bultenleri/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-78065

– Air News Times: http://airnewstimes.com/vestel-tav-in-havalimanlarini-aydinlatiyor-28747-haberi.html

– Haberler: http://haberler.com/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-6192461-haberi/

– Kent Gazetesi: http://www.kentgazetesi.com/haber.php?h=43862-tav_havalimanlarini_vestel_aydinlatiyor_.html

– Çiçeğim: http://cicegim.net/haber/80029/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor.html

– Air Türk Haber: http://www.airturkhaber.com/haber_detay.asp?haberID=11525

– F5 Haber: http://www.f5haber.com/istanbul-25-haziran/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-haberi-810830/

– Gazete Ses: http://www.gazeteses.com/ekonomi/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-h258164.html

– Haber Döviz: http://haber.doviz.com/sirket-haberleri/basin-bulteni-tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor/80777

– Haber3: http://www.haber3.com/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-2749696h.htm

– Haberfx: http://www.haberfx.net/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-haber-1617143/

– Haber Gündem: http://www.habergundem.com/haber/437899/

– Halkbank: http://www.halkbank.com.tr/investment/investment.asp?type=3&date=20140625120425

– Medyadan Haber: http://www.medyadanhaber.com/tav-havalimanlarini-vestel-aydinlatiyor-54275h.htm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *