Close

Vestel LED Aydınlatma LED ve LED Aydınlatma Fuarı’ndaydı

VestelFuar
“Yerli tasarım ve üretim” mottosuyla 2012’dan beri faaliyetlerine devam eden Vestel LED Aydınlatma, bu yıl 10. düzenlenen LED ve LED Aydınlatma Fuarı’na katıldı. Fuar kapsamında gerçekleşen 6. LED Konferansı’nın da ana sponsoru olan Vestel, 260 metrekarelik standında yeni ürün gamını tanıttı. Yeni tasarım endüstriyel aydınlatma ürünleri standın en çok ilgi çekenleri oldu.

Vestel LED Aydınlatma’nın iki yılda %14’lük pazar payı elde ederek sektör lideri konumuna geldiğini vurgulayan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan konuyla ilgili şöyle konuştu: “Yerli tasarım ve üretim mottosuyla çıktığımız yolda 2 sene gibi kısa bir zamanda bu başarıya ulaşmak bizler için büyük gurur kaynağı. Bu liderlik; yerli ve kaliteli üretimin, ucuz Çin mallarına karşı tercih sebebi olması açısından sadece Vestel için değil, sektör için de son derece anlamlı. Vestel olarak rekabeti artırarak sektörün hızlı gelişimi ve büyümesi için fırsat yaratıyoruz.”

Yeni ürünlerin de sergilendiği fuar standında; lamba grupları, iç aydınlatma, endüstriyel-sokak aydınlatma gruplarını sergilenirken, yeni nesil LED Panel ve LED Tube ürünleri de tanıtıldı.

Vestel tüm bu yeni ürünleriyle LED teknolojisini daha ulaşılabilir ve her bütçeye uygun bir tercih haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir