Close

Vestel LED Aydınlatma 6. LED Konferansı ve 10. LED&LED Lighting Fuarı’nda!

Vestel LED Aydınlatma, bu sene 25-28 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan 10. LED&LED Lighting Fuarı’na LED Konferansı Ana Sponsoru olarak destek verecek.

Sadece LED teknolojinin yer aldığı bu fuar; LED teknolojili ürünlerin tanınması, LED’li ürünlerdeki kalite bilincinin yükselmesi ve sektörün pozitif gelişmesi için çok önemli bir etkinlik olarak göze çarpıyor. Vestel bu fuar süresince standında LED aydınlatma ürünlerinin tanıtımının yanı sıra, Eylül ayı içinde yeni lansmanı yapılacak olan LED Panel ve LED Tube ürünlerinin tanıtımını da yapacak. Yeni LED Panel ve LED Tube ürünleriyle Vestel, piyasada çoğunlukla yüksek fiyatlı olan LED aydınlatma ürünlerini daha ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunarak, artık her tüketici tarafından ulaşılabilir olduklarını vurgulayacak.

Vestel LED Aydınlatma’nın “LED üretim teknolojileri” başlıklı sunumuyla yer alacağı ve 10. LED&LED Lighting Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek olan 6. LED Konferansı’nda ise aydınlatma sektöründeki en son teknolojiler incelenecek. Ayrıca LED teknolojisinin enerji verimliliğine katkıları ile sektördeki diğer önemli konular da tartışılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir