Close

Akıllı Şehirlerin Geleceği, VESTEL

vestelizmirVestel, günümüz teknolojisinde akıllı şehirleşme adımları atılırken, Wireless sistem donanımlarına sahip ürün portföyü ile bu gelişmeye katkı sağlamayı amaçlıyor. Özellikle sokak aydınlatmasında kullanım süreleri uzunluğundan dolayı LED dönüşümünün sağlayacağı tasarruf faydalarını dikkate alıp bunu geleceğin teknolojisi olacak akıllı donanımlarla destekleyerek yüksek hizmet kalitesi sunuyor.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde uyguladığımız, wireless otomasyon sistemine sahip sokak aydınlatma projemiz ile Türkiye’deki akıllı şehir çalışmalarına, aydınlatma sektöründen ilk adımı Vestel LED Aydınlatma olarak atmaktan gurur duyuyoruz. 35.000 dönümlük kampüs alanında 200 adet ürün ile ileri teknolojili aydınlatma çözümünü gerçekleştirdik.

Wireless otomasyon sisteminin sunduğu hizmet sayesinde ürünlerin birbiriyle ve ortak yönetildiği merkezi sistemle kablosuz haberleşmesi sağlanabiliyor. Ürünlerin ortak yönetilebildiği bir merkeze wireless ile bağlı durumda olmasından ötürü; ürün dim edilebilirliği-arıza tespitleri gibi konulara hızla müdahale edilebiliyor, yüksek hızda talimatlar algılanabiliyor ve cevap verilebiliyor.

Üretimini Vestel City’de gerçekleştirdiğimiz Sardes ve Ephesus sokak aydınlatma ürünlerimizde uygulanan akıllı otomasyon sistemi, akıllı şehirlere hizmet edebilecek donanımlarda hizmet sunuyor. Vestel, uzun vadeli arge çalışmaları sonucunda geleceğin trendine öncülük etmeye ve kalitesi ile adından söz ettirmeye devam edecek…