Close

25 June 2013

UPRTEK, MK 350 Spektrometre

URPTEKURPTEK’in yeni MK 350 Spektrometre ürünü ile istenilen her ortamdaki ışık rengi, renksel geri verim (CRI) bilgisi, CIE 1931 ve CIE1979 standartlarına, X-Y ve U-V koordinatlarına göre ışık değeri ölçülebiliyor.

UPRTEK, MK 350 Spektrometre ile “Kelvin” – “CRI” ve “LUX” değerlerini akıllı telefonlar gibi bir alet ile sadece 3 saniye içinde görüntülemek ve raporlamak mümkün. MK 350 Spektrometre ile istenilen ölçüm dataları, Excel ya da BMP resim formatında kaydedilebiliyor.

UPRTEK, MK 350; iç ve dış mekânlarda hassas ışık yoğunluk ölçümleri sağlıyor. Bu cihaz, İş yerleri veya evlerde ışık yoğunluk ölçümlerinde, vitrin düzenlemelerinde, sergi stantlarında, film, fotoğraf set ışıklandırmalarında kullanılabiliyor. UPRTEK MK-350, mimarların planlamalarında, ve dış aydınlatma sistemlerinin performansını kontrol etmede önemli bir yardımcı.

www.tdelektronik.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *