Close

20 December 2008

Tre ci Luce – Shadow

tepta-tre-ci-luce-shadowTre ci Luce firması, klasikleşmiş dark-light reflektörler yerine ofisler için üstün görsel konfor sağlayan yeni bir reflektör sisteminin üretimine başladı. Yeni Trilli Teknolojisi ile üretilen birçok mini konik optik reflektörün polikarbonat plakanın içine yerleştirilmesi ile üretilen bu reflektör, tüm açılardan iyi dağıtılmış ve kontrol edilen bir ışık yayılımını sağlıyor. Ferrara Palladino tasarımı bu yeni reflektör ile yatay yüzeylerde ışık son derece eşit yayılıyor.
Ofis flüoresan sistemleri için tasarlanan Shadow’un boyu 3 metreye kadar üretilebiliyor ve hem sarkıt, aplik ve tavan armatürü olarak her türlü mağaza, ticari alanlar ve ofisler için ideal çözümler üretiyor.

www.tepta.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *