Close

20 December 2008

Sirius

Euroluce-SiriusEuroluce Aydınlatma, İtalyan tasarımı ürünler ile ofis ve toplantı odaları gibi özel mekanlarda kullandığı Sirius armatür ile şık mekanlar yaratmaya devam ediyor. Tasarımı Studio Neofos tarafından gerçekleştirilen bu ürün bulunduğu mekanın havasını, kalitesini ve tabi aydınlatma seviyesini değiştirmektedir.

Birçok ofis, toplantı odaları, genel müdürlükler, özel mekan projelerinde kullanılan Sirius armatür, montaj ve lamba değişimi konusunda kolaylık sağlıyor. Armatür 2 adet T5 35W 180 cm ve 3 adet T5 35W (1 acil durum) 180 cm olarak üretilmektedir. Ürünün koruma sınıfı IP 53’dur. Reflektör parlak alüminyum, gövde ise vernikli metal görünüm ile ürün değerini ve havasını değiştirmektedir. Ürün dim edilebilme özelliğine sahiptir.

www.euroluceaydinlatma.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *