Close

26 June 2013

Schneider Electric, EasyLed

EasyLedSchneider Electric’in yeni ürünlerinden biri olan EasyLed armatürü; özellikle restoranlar, mağazalar, ufak ticari binalar ve ofisler gibi küçük kurulumların olduğu yapılar için acil aydınlatma çözümleri sunuyor.

Minimal tasarımı yüksek teknolojiyle buluşturan EasyLed, 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrüne sahip. Lamba değişimini gerektirmemesi, yarıya düşürülmüş güç tüketimi, yüksek aydınlatma sistemi güvenliği ve hızlı yatırım geri dönüşü gibi özellikleriyle EasyLed, LED teknolojisinin bütün avantajlarını içeriyor. EasyLed, gerek renovasyon gerekse yeni bina projelerinde kurulum kolaylığıyla önemli bir ürün. Hem şık hem de kompakt bir ürün olan EasyLed, her türlü iç mekâna kolayca uyum sağlayabiliyor. Tamamen çevre dostu olarak tasarlanan ürün, RoHS direktiflerinin gerekliliklerinden daha fazlasını karşılıyor. Kullanılan plastiklerin %20’si geri dönüşüm ürünü olan EasyLed’te, elektronik komponentler mümkün olan en düşük enerji tüketimini hedefliyor.

www.schneider-electric.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *