Close

20 September 2018

Rockwell Automation’dan Kule Aydınlatma

Kule Aydınlatma kullanım ve seçim kolaylığı için yedi modülü aynı gövdede barındırır.

Bu yeni sistem daha parlak LED aydınlatma sağlar ve tamamı 70mm çapında bir gövdede görsel ve ses teknolojileri sunar.

ControlTower 856T, aynı gövdede yedi module kadar kapsayarak daha fazla makine ve sürecin durumunun görüntülenebilmesine olanak sağlar.

Bu yeni modüler tasarım ControlTower 856T sisteminin daha az bileşenle daha geniş bir yelpazede sinyal uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılar.

ControlTower 856T sisteminde daha düşük profilde bir sinyal aygıtı gerektiren ama aynı kule aydınlatma altyapısı kullanılmak istendiğinde kullanılabilecek, istiflenemeyen, işaret niteliğinde aydınlatma modülleri de bulunur.

IP66/67-rated sistemi daha sert ortam şartlarında veya (70 Celcius’a kadar çıkabilen) aşırı ortam ısılarında kullanılabiliyor. Küresel uyum şartlarını sağlamak için sistem 24V AC/DC ve 120/240V AC seçenekleriyle sunuluyor. Ürün serisi hem ayrı bileşenler olarak, hem ön konfigürasyonu yapılmış halde hem de fabrika gövdesinde optimal esneklikle sunuluyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *