Close

01/01/2007

Philips

philips-logoUzun yıllardır aydınlatma teknolojisindeki yeniliklere öncülük eden Philips, bugün aydınlatma pazarına sunduğu ürünler ile dünyada ve Türkiye’de lider konumdadır. Philips, 124.300 çalışanı ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Latin Amerika ve Asya’daki üretim faaliyetleriyle dünya aydınlatma pazarında ilk sırada bulunan bir dünya devidir.

Orta Avrupa Bölgesi’ne bağlı olarak çalışan Türk Philips, aydınlatma alanında bölgedeki en büyük pazarlardan biri konumundadır. 2001 yılından itibaren uluslararası bir statüye getirilmiş olan Türk Philips, Balkanlar, Kafkasya ve Orta Asya’da bulunan 6 ülkeyi de yönetmektedir. Türkiye’deki faaliyetlerini 1930 yılından bu yana sürdüren Türk Philips, 77 yıldır Türk tüketicisinin ihtiyaçlarını belirleyerek, bu talepler doğrultusunda, pazara kaliteli ürünler sunmaktadır. Türk Philips’in 1986 yılında kurulmasıyla birlikte, Türk tüketicisi Philips’in aydınlatma çözümleriyle de tanışmıştır. Philips, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilikçi, katma değerli, kullanımı kolay çözümler/ürünler üretmektedir.

Ev, ofis ve endüstri, otel ve restoran, mağaza ve dış aydınlatma segmentlerinde faaliyet gösteren Türk Philips, ürün yelpazesini, kullanımı kolay, tüketicilerine özel tasarlanmış ürünler ile geliştirmekte ve Türkiye pazarındaki gelişmelere öncülük ederek son kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği bu yeni ürünleri Avrupa ile aynı zamanda Türkiye’de de satışa sunmaktadır.

İletişim:

Türk Philips TİC. A.Ş.

0216 522 15 00

www.lighting.philips.com.tr