Close

20 August 2013

Philips, Metronomis LED

PhilipsMetronomis LED serisi tasarımda sunduğu farklı seçeneklerle; şehirlerde hem tarihi hem de modern alanlarda, önemli bir aydınlatma çözümü yaratıyor. Philips’in bu serisinde; armatür yüzeyinde veya aydınlatılan bölgede özel reflektörlerle aydınlatma efektleri yaratılarak; fonksiyonel aydınlatmaya yönelik yüksek oranda verim alınabiliyor.

Tasarımı fonksiyonellikle birleştirmeyi hedefleyen seri, aynı zamanda dekoratif aydınlatma seçeneği de sunuyor. Bu aydınlatma serisi ile, özel projelere yönelik olarak ambiyans aydınlatma seçenekleriyle ışık oyunları ve yaratıcı gölgeler de oluşturulabiliyor. Metronomis LED; yürüme yollarından alışveriş merkezlerine, meydanlardan parklara kadar farklı kullanım alanlarında da aydınlatma kolaylığı sağlıyor.

http://www.lighting.philips.com.tr/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *