Close

19/06/2023

PERO Lighting Design

PERO Lighting Design, İstanbul ve Bodrum, Muğla’da faaliyet gösteren bağımsız bir aydınlatma tasarım stüdyosu. PERO ismi, stüdyonun teknik ve estetik değerleri bir araya getirerek projeleri zenginleştiren, yenilikçi ve öncü yaklaşımını ifade eder.

Stüdyo, her ölçekte, iç mekanlar, dış mekanlar ve yapılar için aydınlatma tasarımı hizmetleri sunar. Yerel ve uluslararası projelerde müşterilerine danışmanlık ve çözüm sunan PERO Lighting Design, teknik mükemmelliği sanatsal bir vizyonla birleştirerek projelere benzersiz bir dokunuş katar. 

Aydınlatma, mimarlık perspektifiyle birlikte modern sanat anlayışını da içeren tasarım hizmetlerinin temelini oluşturur. PERO Lighting Design, sanatçılar, tasarımcılar, mühendisler ve mimarlar gibi farklı disiplinlerden uzmanların yer aldığı ekiplerle çalışarak her projeyi zenginleştirmekte ve mimari vizyonları ışığın büyülü dokunuşuyla birleştirir. 

Stüdyonun hedefi, her bir müşteriye özel, etkileyici ve işlevsel aydınlatma çözümleri sunmaktır. Yaratıcılık, inovasyon ile mükemmeli birleştirerek müşterilerinin beklentilerini aşmayı amaçlar. Her projede benzersiz atmosferler yaratmayı ve mekanları canlandırmayı hedefleyen stüdyo, aydınlatmanın mekanlara olan etkisini vurgular. 

Işıkla birleşen mimariye olan tutkularıyla birleşen ekip, projelerini aydınlatmanın büyülü dünyasıyla buluşturur. 

PERO Lighting Design kurucusu Pınar Onat, uluslararası bir platform olan International Association of Lighting Designers (IALD) üyesi, ‘Associate Member’ olarak faaliyet göstermektedir.

www.perolighting.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir