Close

29/08/2012

Parr Aydınlatma

Deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ve verimli formüller üreten Parr Aydınlatma; sektördeki tüm ihtiyaçlar için “en iyi sonuç” hedefi ile yola çıktı.

İç mekan aydınlatma, peyzaj aydınlatması veya cephe aydınlatması konusundaki tecrübesini zengin ürün seçeneği ile birleştirerek proje ve uygulama aşamalarında yol gösterici olmayı benimseyen firma; en uygun armatürleri seçerek uygulama yerleşimini ve aydınlatma hesaplarını örnekleri ile müşterilerine sunuyor. Demonstrasyon hizmeti sayesinde istenilen durumlarda projenin bitmeden nasıl görüneceği konusunda kullanıcıya ipuçları sağlıyor. Birçok ithal ve yerli marka ile temsilcilik olarak çalışan Parr Aydınlatma; tamamen kişisel veya projelere özgün özel tasarım armatürler yaratarak çalışma fırsatı da sunuyor.

Parr Aydınlatma, örnek projeler yaratmayı misyon edinen anlayışı, satış sonrasında da montaj süpervizörlüğü ve garanti süresince destek gibi hizmetler ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

İletişim:

Tel: (0216) 356 20 29-30
Faks: (0216) 369 64 84

Web sitesi: http://parraydinlatma.com.tr
E-posta: [email protected]
  [email protected]

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir