Paralel Aydınlatma

Deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ve verimli formüller üreten Paralel Aydınlatma; sektördeki tüm ihtiyaçlar için “en iyi sonuç” hedefi ile yola çıktı.

İç mekan aydınlatma, peyzaj aydınlatması veya cephe aydınlatması konusundaki tecrübesini zengin ürün seçeneği ile birleştirerek proje ve uygulama aşamalarında yol gösterici olmayı benimseyen firma; en uygun armatürleri seçerek uygulama yerleşimini ve aydınlatma hesaplarını örnekleri ile müşterilerine sunar. Demonstrasyon hizmeti sayesinde istenilen durumlarda projenin bitmeden nasıl görüneceği konusunda kullanıcıya ipuçları sağlar. Birçok ithal ve yerli marka ile temsilcilik olarak çalışan Paralel Aydınlatma ile ayrıca tamamen kişisel veya projelere özgün özel tasarım armatürler yaratarak çalışma fırsatı da sunar.

Sonuç olarak Paralel Aydınlatma, örnek projeler yaratmayı misyon edinen anlayışı ile satış sonrasında da montaj süpervizörlüğü ve garanti süresince destek gibi hizmetler ile müşterilerinin yanında olmaya devam eder.

İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 216 356 20 29-30

Faks: +90 216 369 64 84

Web sitesi: www.paralelaydinlatma.com.tr

E-posta: [email protected]