Close

10/05/2022

NOX Lighting Design & Consultancy

NOX Lighting Design & Consultancy, yeni ve “marka bağımsız” bir aydınlatma tasarım danışmanlığı firması olup, iç ve dış mekan projeleri konusunda müşterilerine profesyonel aydınlatma tasarımı ve projelendirme hizmetleri vermektedir. 

Tasarım ve mimarlık eğitimlerini İtalya’da almış ve aydınlatma tasarımı konusunda tecrübe sahibi olan genç ekibi ile; hedef kitleye sıcak, canlı ve davetkar aydınlatma çözümleri üretmektedir. Dünya üzerindeki en yeni tasarım trendlerine hakim olan NOX Ekibi, çözümlerinin özgün ve yenilikçi olmasına özen göstermektedir.

NOX Ekibi aydınlatma tasarım çalışmalarını konut, restoran/bar, mağaza, AVM, otel, ofis, müze, eğlence alanları ve kamusal alanlarda sürdürmektedir.

NOX Stüdyo, konsept tasarım aşamasından inşaata, eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Hizmet yelpazesi beş aşamadan oluşuyor:

  1. Konsept Tasarım
  2. Şematik Tasarım 
  3. Detay & Tasarım Geliştirme
  4. Satın alma Danışmanlığı & Ürün İnceleme/Geliştirme
  5. Saha Kontrolörlüğü, İnce Ayar ve Senaryolandırma Danışmanlığı

Marka bağımsız bir ofis olan NOX Lighting Design & Consultancy, herhangi bir ürün üretimi veya satışı yapmamaktadır. Ancak aydınlatma ürün ve üretici piyasasına olan hakimiyeti sayesinde, ışığın kalitesinden ve görsel estetikten ödün vermeksizin; müşterilerinin bütçesine uygun, alternatif ve esnek çözümler üretmektedir. Bu sayede tarafsız ve kazançlı bir aydınlatma tasarım hizmeti sunmaktadır.

NOX Stüdyo, tasarım ve uygulama aşamalarında; ulaşılabilirliği, tüm disiplinlerle etkin işbirliği ve problemlere hızlı çözüm getirme kabiliyetiyle farklılık yaratmaktadır.

Biz, NOX Ekibi olarak tasarım ve aydınlatma konusundaki tutkumuzun, yeni fikirlerin ve yaratıcı çözümlerin keşfedilmesinde çok önemli rol oynamakta olduğunu düşünüyoruz. Tasarım sürecinde önümüze çıkan zorlukların yaratıcı çözümleri tetiklediğine inanmakta ve onları memnuniyetle karşılamaktayız. 

Tasarımda mükemmelliğe inanan ekibimiz ile detaylar konusundaki titiz ve çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde müşterilerimize en iyi aydınlatma tasarımı hizmetini sunmaktayız.

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir