Close

13/03/2009

Nergiz Arifoğlu LightStyle

na-logo1996 yılından itibaren birçok tarihi, dini, anıtsal yapıların yanısıra otel, ofis, müze, alışveriş, eğlence ve dinlenme merkezleri gibi konularda aydınlatma tasarımcısı olarak iç ve dış mekan proje çalışmaları gerçekleştiren Y.Mimar Nergiz Arifoğlu, yine öncü oluşumları içinde barındıran marka bağımsız firması Nergiz Arifoğlu Lightstyle ile profesyonel aydınlatma ve tasarım hizmetleri vermektedir.

Işık tarzı; yaşam tarzı ve kalitesini yönlendirir. Hayatımızda bu kadar önemi olan bir unsurun profesyonel olarak ele alınması gerekliliğine inanıyoruz. Nergiz Arifoğlu Lightstyle olarak geçmiş bilgi ve deneyimlerimizden faydalanarak öncü bir girişim ile farklı disiplinlerden oluşan ekibimizle birlikte çatimizda barındırdığımız ışığa dair farklı hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz:

•    Mimari Aydınlatma Tasarımı ve Projelendirme
•    Aydınlatma Ürün Tasarımı
•    Aydınlatma Danışmanlığı
•    Aydınlatma Eğitimi

Nergiz Arifoğlu Lightstyle, çalışmalarını uluslararası belirlenmiş PLDA etik kurallarına bağlı sürdürmekle birlikte, herhangi bir ürün satışı yada üretimi yoktur. Bu sayede, ışığa dair verdiği hizmetlerinde; işverenlerin ve kullanıcıların esas ihtiyaçlarına yönelik çözüm getirme esnekliğine sahiptir. Işığa dair yapılacak yatırımların doğru yönde biçimlenmesini amaçlayan firmamız; görsel atmosferden ödün vermeden etkin ve uzun vadede müşterisine kazanç sağlayacak çözümler üreterek deneyimlerini tasarımlarına yansıtmaktadır.

Mimari aydınlatma tasarımcılığı ve hizmetleri henüz çok yeni bir meslek olmasına karşın; geçmiş bilgi ve tecrübelerimizle, güvenilir ve yaratıcı yapımızla Nergiz Arifoğlu Lightstyle olarak ışıkla yaşama dair en doğru hizmeti verdiğimize inanıyoruz. Mimari aydınlatma tasarımcılığının profesyonel bir meslek olarak ülkemizde de tanınması ve benimsenmesi yönünde yaptığımız çalışmaları yenileyerek, sektöre kattıklarımız, katacaklarımız ve ışığımızla hep yanınızdayız.

+90 212  244 71 63

[email protected]

www.na-lightstyle.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir