Close

01/01/2007

Heper + Moonlight

moonligt_logo1994’te Ankara’da kurulan Heper+Moonlight teknik aydınlatma konusunda Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasındadır.

Tasarım ve teknolojisinin getirdiği kullanışlılık ile Heper+ Moonlight ürün yelpazesi yaşamsal ve kentsel alanlar için en uygun çözümleri sunar ve ihtiyaç duyulan her alanda en uygun aydınlatma sistemlerini önererek daha güzel bir ortam yaratılmasına katkıda bulunur.Dünya çapında 30’dan fazla ülkede satılan ürün gruplarıyla, Heper+Moonlight; dış aydınlatma konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Ürünler
Teknik dış mekân aydınlatma armatürleri, çevre ve bahçe armatürleri, duvar aplikleri ve cephe aydınlatma sistemleri, apron aydınlatma sistemleri, dış mekân spotları, ankastre elemanlar ve sütun aydınlatmaları ve LED sistemleri.

Uluslararası Standartlar
Heper+Moonlight ürünleri, KEMA tarafından sertifikalandırılmış ve Armatürler ve Aydınlatma Direkleri “ENEC” (European Norms Of Electrical Certification) , “CE- EN 60598” standartlarına göre üretilmektedir.

Altyapısını ISO 9001 Kalite Güvence Sisteminin gereklerini karşılayacak yönde oluşturan Heper+ Moonlight, 2004 yılında Moody International’ dan kalite güvence belgesini almış ve bu standartlar doğrultusunda üretim ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Yüksek ihracat potansiyeli ile uluslararası alanda birçok firma ile stratejik çözüm ortaklığı geliştiren Heper+Moonlight, ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

AR-GE Faaliyetleri
Gelişimi hızlanan teknoloji hedef alınarak geleceğin stratejik teknoloji ve ürünlerine yönelik yoğun ve AR-GE faaliyetlerini bünyesinde barındıran Heper+Moonlight aydınlatma teknolojileri alanında dünya ölçeğinde en ileri teknolojileri edinmiştir.

Heper+Moonlight AR-GE ekibi, çağdaş teknolojileri yeni yatırımlarla ve mevcut üretim hatlarıyla bütünleştirme uğraşı içindedir. Yeni ve üstün performanslı ürün geliştirmeye yönelik çalışmalar hem merkezi, hem de üretim gruplarında yapılanmış olan geliştirme ekibi içinde sürerken, geleceğin teknolojilerini oluşturacak uygulamalı araştırma ve mühendislik çalışmaları da giderek yaygınlaşmaktadır. AR-GE çalışmaları günümüzün vazgeçilmez aracı olan proje yaklaşımı anlayışıyla yürütülmektedir.

Firmanın sahip olduğu teknoloji ve ürün geliştirmeye kadar olan süreçte geliştirilen araştırma, mühendislik çalışmaları yetkin uzmanlarca planlanıp yürütülmekte ve tüm dünyada ve ülkemizdeki çeşitli özellikteki mekânları geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Heper+Moonlight altyapısı, teknolojisi, modern estetik ürünleri ve uzman kadrosu ile hizmet vermekten onur duymakta ve sektörde tercih edilen bir marka olarak geleceğe güvenle bakmaktadır.

Heper+Moonlight “AYDINLATMA GEREÇLERİ İMALATÇILARI DERNEĞİ (AGİD)” üyesidir.

İletişim:

HPR Pazarlama A.Ş.

0312 2675430 (pbx)

www.heper.eu

www.hepergroup.com

[email protected]