Close

10/04/2018

Modern İtalyan tasarımıyla, dış aydınlatmada çözüm: Goccia Cantharellus

Adını yaprak döken ağaçların yoğun olduğu ormanlarda bolca bulunan bir mantar türünden alan İtalyan Goccia’nın, yeni serisi Cantharellus, işlevsel formu ve estetik tasarımıyla, dış mekanların aydınlatılmasında benzersiz bir çözüm sunuyor.

Mantar şeklindeki formuyla, yukarı yönlü ışık kaybını önleyen ve ışığın istenilen noktalara homojen bir şekilde 360˚ dağılımı sağlayan Cantharellus serisi, bahçe ve yürüyüş yollarında keyifli, konforlu ve güvenli zamanlar geçirilmesine fırsat tanıyor.

Başlığın kavisli formu, yağışlı günlerde oluşabilecek su birikmesine engel olurken, dış cephesindeki şeffaf, temperli cam ve iç kısmındaki kamaşma önleyici alüminyum difüzör sayesinde görsel konforu da en üst seviyeye taşıyor.

Gövde ve üst bölümü birinci sınıf alüminyum alaşımdan üretilen seri, iki başlık ve üç farklı boyda direk seçeneğiyle sunuluyor. Aydınlatmada en iyi performansı elde etmek için, 150mm çapındaki başlığın 375mm, 200mm’lik başlığınsa 800 veya 1875mm boyundaki direklerde kullanılması öneriliyor. Ayrıca başlık, özel bağlantı aparatı aracılığıyla 60mm’lik standart direklere de uyumlu hale getirilebiliyor.

IP 65 ve IK10 koruma seviyesi sayesinde Cantharellus serisi, en zorlu hava şartlarına veya darbelere karşı bile uzun yıllar boyunca dayanabiliyor.

Kullanım Alanları:

Peyzaj uygulamaları, bahçeler, parklar, koridorlar, yürüyüş yolları gibi alanlarda kullanılabilir.

Temel Özellikleri:

  • Üç farklı başlık ve gövde seçeneği
  • 10 – 20W arası LED gücü
  • 1000 – 2.000lm arası LED ışık akısı
  • 60.000 saat ömürlü, 3000K-4000K LED ışık kaynağı
  • IP65 & IK10 koruma sınıfı
  • Kamaşma önleyici alüminyum difüzör

www.lamp83.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir