Close

01/01/2007

Megaman

megeman-logoBiz Kimiz?
1994’te kurulan MEGAMAN®, kendini saygı duyulan bir Alman markası olarak oluşturmuş ve endüstri içinde en ÜSTTEKİ 3 markadan biri durumuna gelmiştir. Avrupa’da MEGAMAN® kendini, enerji-tasarruflu lambalar içinde tasarımları ile göze çarpan yenilikçi liderlerden biri pozisyonuna getirmiştir.Neye İnanıyoruz?
“Daha iyi Fikirler! Daha iyi Yaşam!”
MEGAMAN® sürekli olarak akkor ve halojen uygulamaları değiştirmek düşüncesi ile başarıya şartlanmıştır. MEGAMAN®’ın felsefesi, “Daha iyi Fikirler! Daha iyi Yaşam!”, bütün bunları tanımlamaktadır. Müşterilerimize benzersiz tasarımlar ve yenilikçi teknoloji ile, en iyi aydınlatma çözümünü sunarak onlara huzur ve esnekliği sağlamayı hedeflemekteyiz.

Yeni teknolojiler geliştirmeye bağlılığımız müşterilerimize daha önce kullanılmamış aydınlatma deneyimleri yaratmaktadır.

Yenilikçi & Benzersiz Ürünler
1996 yılında MEGAMAN®, klasik biçimli enerji tasarruflu mum ampulü piyasaya sunan ve ileri uygulamaları dekoratif amaçlarla birleştiren ilk üreticiydi. 2002 yılında, geleneksel halojenlerin yerini alması için dünyada üretilmiş ilk CFL GU10 reflektörünü piyasaya sunduk. Bu konudaki diğer ilerlemeler, 21 farklı tipte enerji tasarruflu reflektör lambasının başarılı şekilde üretilmesini sağlamıştır. 2004 yılında, yenilikçi Cat’s Eye lambası, piyasada geniş ilgi uyandırarak sık elektrik kesintilerinin meydana geldiği alanlar için bir çözüm sunmuştur. 2005’te, DorS Dimming lambalarının piyasaya sunulması, enerji tasarruflu lambaların artık dimlenebilir olmasıyla yeni bir dönem başlatarak dünyayı şaşırtmıştır.

300’e varan ürün çeşitliliği ve her yıl yaratılan yeni ürünler ile MEGAMAN, kendini enerji tasarruflu lamba sektöründe hem tasarım açısından hem de teknolojik açıdan devrim yapmaya adamıştır.

Çevreye olan Kaygımız
MEGAMAN® aynı zamanda kendini tutkuyla yaşam kalitesini geliştirmeye ve çevreyi korumaya adamıştır. Şirketin en yüksek önceliklerinden biri olarak çevresel yönetimi kabul etmekle, MEGAMAN® kendini tasarımın başlangıcından itibaren üretimin her safhasında, araştırma ve geliştirmede, ofis yönetiminde ve hatta elden çıkarma ve geri çevrim sürecinde çevresel boyutlar uygulamaya adamıştır.

İletişim:

MEGAMAN Türkiye / Duyulmuş A.Ş.

0212 659 31 19

www.megaman.com.tr

[email protected]