Close

14 August 2015

MCC Aydınlatma

MCCMCC Aydınlatma Tasarım Danışmanlık; 2009 yılında kurulan ve aydınlatma tasarımı alanında önemli hizmetler veren bir firma.

Şirketin kurucu ortakları; uzun süreler Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen aydınlatma kuruluşlarında çalışarak edindikleri deneyimlerini firmanın aydınlatma tasarımı, proje ve danışmanlık hizmetlerine aktarıyor.

MCC’nin amacı, aydınlatma projelerinde, mimari konsept ve tasarımla bütünleşen aydınlatma tasarımlarını,“marka bağımsızlığı” esasıyla gerçekleştirmek. Bu doğrultuda yaptıkları çalışmalarda, müşteri odaklı, yaratıcı ve gelişime açık, tecrübeli aydınlatma tasarım danışmanı ekibi ile çalışılıyor. Çalışmalarda görsel atmosferden ödün vermeden, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı teknolojik çözümler sağlanıyor. Ayrıca enerji verimli çözümler üretmek ve tasarım sürecinin bütün aşamalarında müşteri memnuniyetini sağlamak da firmanın öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

MCC; projelerde iç, dış, cephe, peyzaj aydınlatmaları konularında hizmet verdiği gibi markalar için konsept aydınlatma tasarımı çalışmaları da yaparak kurumsal kimlik oluşturulmasına da katkı sağlıyor.

Firmanın aydınlatma tasarımları yapılırken dünyaca kabul edilen aydınlatma programları kullanılarak reel değerler elde ediliyor. Bu değerler neticesinde çıkan sonuçlar; konsept çalışması tamamlandıktan sonra projeler üzerinde işleniyor ve böylelikle diğer disiplinlerin çalışmaları için sağlam zeminler oluşturuluyor.

Mekânlar için yapılan tasarımlar çeşitli programlar aracılığı ile görsel hale getirilerek son kullanıcıya gerçek yaklaşımlarla sunuluyor. Proje sonucunda, yanlış ve maliyetli yatırımları önlemek amacı ile kapsamlı spesifikasyon dosyası hazırlanarak işveren ve ekip ayrıca bilgilendiriliyor.

www.mccaydinlatma.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *