Close

13/03/2009

Luxwelt

luxwelt_logo11992 yılından beri özel ve mesleki alanlarda aydınlatma, video ve kumanda konusunda çalışmalar yapan Murat Çap, 1992-1998 yılları arasında Almanya’da dört Bang & Olufsen Merkezi’nin Teknik ve Departman Müdürü olarak çalıştı.

1997 yılından beri aydınlatma konusunda çalışmalarını genişleten Murat Çap, 2002 yılında LUXWELT şirketini kurarak aydınlatma, sunum, görsel malzemeler ve bunların kontol sistemlerinin konseptlere uygun geliştirilmesi ve malzeme kullanımlarının planlanmasına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Ortamlardaki sistemlerin geliştirilmesini hedef alan çalışmalarında bu sistemlerin sinerjilerin kaynaşmasıyla projelerinin keyifli ve insan ağırlıklı iletişimin korunmasını ve desteklenmesini sağlamaktadır.

Genellikle çalışmalarında standart malzemeler kullanan Murat Çap, bunları özgün, basmakalıp olmayan çözümler ve özel donanımlarla, teknik ve deneyimlerini de kullanarak sunmaktadır.

Murat Çap çalışmalarında, yerlesmiş teknolojinin bileşimi olan çeşitli alanlarda yeni, etkileyici duygular ve etkiler yaratmayı ve günümüzün sınırlı bütçeleri ile oluşturulan konseptlerin temel ve vazgeçilmez noktalarını ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Projelerin gelişimi ve doğru şekilde gerçekleştirilmesi için teknik olarak başarıya ulaşmak amacıyla tüm farklı alanların (Sanat, Teknik ve Bilim gibi) uzmanları ile işbirliği çalışmaları da yapan Murat Bey’in, müşteri portföy yelpazesinde büyük alışveriş merkezleri, rezidanslar, dünya çapında yaygın oteller, büyük hipermarketler
(Metro, Real. ) ve uluslararası havaalanları da bulunmaktadır.

Murat Çap şu günlerde, Türkiye’de Meydan Alışveriş Merkezi çalışmasını bitirmiştir.

[email protected]

www.luxwelt.de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir