Close

01/01/2007

LSP

LSP-logoLSP Aydınlatma Proje ve Tasarım Ltd. Şirketi’ni 2003 yılında estetik, teknolojik ve ergonomik tasarımlar yapmak, üretmek, projelendirmek ve uygulamak amacıyla kurduk. Led Teknolojisi ve renk değiştiren aydınlatma sistemleri konusunda uzmanlaşarak mekanlara farklılık katmayı ilke edindik.
Fire Piece markasıyla ürettiğimiz ışıklı parke taşlarıyla mekanların mimarisini tamamlayan yenilikçi çözümler getirdik. Bir mekanın istenilen özelliklerini vurgulayan, ifade katan ledli ürünlerimizle en yüksek konfor ve estetiği müşterilerimize sunmaya da devam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu güne kadar gerek ürün tasarımi, gerekse üretim kalitesi açısından sürekli gelişim içinde olmaya ve daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

Tasarladığımız ürünlerle iç ve dış dekoratif aydınlatma, lineer aydınlatma ve çevre aydınlatması konusurıca projenin kendine özgü uygun çözümler üretmekteyiz. Power Led teknolojisini kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizle, aydınlatma sektöründe yeni bir akım yarattık. Kullanıcının daha estetik daha işlevsel ürünlere sahip olmasını sağlamak düşüncesiyle teknolojinin tüm yeniliklerini kullanmayı da ilke edindik. Mekanlara, alternatif aydınlatmayı sunarken yüksek kalite ve iyi hizmet politikamızdan asla vazgeçmedik. “Mükemmellik detaylarda saklıdır” ilkesiyle ışığa farklılık katan ürünlerimizle hayatınızı renklendirmeye devam ediyoruz.

İletişim:

LSP Aydınlatma Proje ve Tasarım Ltd. Şirketi

Merkez: 0212 250 27 66 – 67

Fabrika: 0312 386 19 11 – 12 – 13

www.lsp.com.tr

[email protected]