Close

20 August 2013

LG, LED Sokak ve Güvenlik Aydınlatmaları

LG LED Sokak ve Güvenlik Aydınlatmaları; minimal tasarımlı ve optik performansa sahip. Bu aydınlatma ürünleri; gece gökyüzünü görebilmeyi sağlıyor ve düşük bakım maliyeti avantajı sunuyor.
Bu aydınlatma ürünleri çevreye duyarlı; civa içermiyor ve düşük miktarda karbondioksit yayıyor. LG LED şehirlerde; cadde, sokak, yol ve güvenlik aydınlatmaları alanında bağımsız olarak direk veya desteklerle kullanılabilen bir aydınlatma çözümü. LG LED’in cadde aydınlatmalarında 90W, 150W ve 200W, güvenlik aydınlatmalarında ise 30W ve 60W’lık seçenekleri mevcut.
LG LED Sokak ve Güvenlik Aydınlatmaları; hem araç kullanan sürücülere hem de yayalara önemli bir görüş netliği sağlıyor. Ürünün yüksek renk dönüşümü özelliği sürücülerin yol çevresindeki hareketleri daha belirgin şekilde fark edebilmesini sağlıyor.

http://www.lg.com/tr/ticari-urunler/aydinlatma

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *