Close

07 September 2009

İkizler Aydınlatma

ikizler1982’den beri sektörde faaliyet gösteren İkizler Aydınlatma, kalite, estetik ve verimliliği birleştirdiği ürünleriyle, yurtiçi ve yurtdışında aydınlatma projelerine çözümler sunuyor.

27 seneyi aşan sektör tecrübesi ve alanında eğitimli mühendis satış grubu ile proje geliştirme ve her türlü teknik desteği sunan İkizler Aydınlatma, toplam kalite yönetimi anlayışıyla, müşteri memnuniyetini bütün birimlerde uygulamaya inanıyor. ISO-9001, ENEC ve CE sertifikalı İkizler, çevreye ve insana saygılı üretim ve satış politikasını benimseyerek ürün geliştirme çalışmalarında özellikle enerji tasarruflu ürünlere odaklanıyor.

Her türlü çözüm ihtiyacında, deneyimli mühendis kadrosuyla hedefe en uygun armatür seçiminde yardımcı olan İkizler Aydınlatma, özel ürün imalat seçeneği ile de projelerde tasarım esnekliği sağlıyor. Yurtdışında da sektörü gururla temsil eden İkizler, 4 kıtada 56’yı geçen ülkede ürünlerini pazarlıyor.

Toplam Personel Sayısı: 86

İletişim:

İkizler Aydınlatma Armatürleri San. Tic. A.Ş.

0216 397 2216

[email protected]

www.ikizleraydinlatma.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *