Close

01/01/2007

Gül Elektrik

gulelektrik-logo1974’de kurulan Gül Elektrik Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti., hizmette kalite anlayışı, bilgisi ve tecrübesiyle aydınlatma sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Yurt geneline yayılan toptan satış ağıyla müşterilerine ulaştırdığı ürün zenginliği ve temsil ettiği uluslararası markalarla aydınlatma sektöründe tüm talepleri karşılamaktadır.
Türkiye’de uzun yıllar Osram ile birlikte çalışan Gül Elektrik, ampul alanındaki tüm çeşitleri ve yenilikleri toptancılar vasıtasıyla müşterilerinin hizmetine dünya ile aynı anda sunmuştur. Aynı satış ve hizmet başarısını, yine bir dünya markası olan VLM duy ve komponentleri, elektronik balast, transformatör ve led sistemleri ile de göstermiştir.

jupiter-logoGül Elektrik, 2005 yılında, JUPİTER markasını sektörüne sunmuştur. JUPİTER’in ürün gamı, sıva altı ve sıva üstü armatürlerinden, dış aydınlatma armatürlerine; halojen ve kompakt floresan ampullerden, enkandesan lambalara ve masa lambalarına; ışıklı hortumlardan, spot&halojen projektörlere ve yılbaşı aydınlatmalarından, led sistemlerine kadar uzanan geniş bir yelpazeye yayılmıştır.

JUPİTER çok iyi bir dağıtım ağı ve lojistiği ile iki senedir aydınlatma alanında önemli bir açığı kapatmaktadır. Depo yönetimi ile de aydınlatma alanında ön plana çıkan firma 10 bin m2 alana kurulu Büyükçekmece’deki deposunda bulundurduğu ürün çeşidi ve stoku ile tüm müşterilerinin taleplerini eksiksiz olarak karşılamaktadır. Aynı zamanda Karaköy’deki deposu ile de müşterilerine yerinde ve anında hizmet sağlamaktadır.

Gül Elektrik’in, JUPİTER markası düzenli stoku, mal devamlılığı, marka garantisi, yaygın dağıtım özellikleriyle aydınlatmada lider marka olma yolunda önemli adımlar atmaya devam etmektedir. 2006’dan bu yana 94 bayiye ulaşan JUPİTER markasının bundan sonraki hedefi aydınlatma alanındaki her tür ihtiyacı karşılamaktır.

İletişim:

Gül Elektrik Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti

0212 252 87 50

www.gulelektrik.com

[email protected]