Close

27/03/2017

Fluvia, 2017 iF Design’dan iki ödülle döndü

Fluvia/Arch

İspanyol aydınlatma markası Fluvia, dünyadaki en önemli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen iF Tasarım Ödülleri çerçevesinde iki ödüle layık görüldü.

Fluvia markasının Arch ve Point aydınlatma koleksiyonları, 59 ülkeden 5500’den fazla seçeneği değerlendiren 58 uluslararası bağımsız uzmandan oluşan bir jüri tarafından seçildi. Fluvia’nın bu aydınlatma ürünleri, “Ürün” ve “Aydınlatma” kategorilerinde ödüllendirildi.

2017 iF Tasarım Ödülüne layık görülen aydınlatma gruplarından biri olan Arch, Josep Lluscà tarafından Fluvia için tasarlandı. Koleksiyon, dekoratif ya da genel aydınlatma amacıyla kullanılabilen sıva üstü ve sıva altı modelleri ile sade ve şık. Arch’ın son derece dayanıklı ürün grubu, siyah ya da beyaz renklerde; yuvarlak ve kare tasarımlarda seçeneklere sahip

Fluvia/Point

Ödüllü ikinci ürün grubu olan, yüksek hassasiyete sahip tasarım amaçlı Point ise ışığı istediğiniz yere yönlendirmenize olanak sağlayan bir sisteme sahip. Işıklandırma ürünleri, sanatsal çalışmalar, perakende satış alanları, restoranlar, oteller, sanat galerileri ve diğer dinamik alanlar için uygun.

www.fluvia.com/tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir