Close

26 June 2013

EMFA, TEOS

EMPATEOSEMFA‘nın yeni ürünü TEOS 3 Drive Over (Yük Taşır) Gömme LED Armatür, araba yollarında ve otoparklarda yerleri aydınlatması için özel olarak dizayn edildi.

Yollardaki büyük araçların yüküne dayanıklı olacak şekilde yapılan TEOS 3, sağlam yapısı sayesinde 5000 kg statik ağırlığa dayanabiliyor. Armatürün gövdesi ve kafası alüminyum enjeksiyon ile üretilirken, gömme kasası özel boyalı çelikten imal edildi. Bu yapı, armatürün maruz kalacağı tekerlek darbelerine karşı dayanıklı olmasını sağlıyor.

TEOS 3‘ün gömme ya da sıva üstü versiyonları; 5 çeşit kafa alternatifi bulunuyor. Bu kafalarda isteğe göre 1’den 4’e kadar pencere açılabiliyor. Armatüre yerleştirilen güçlü LED‘lerin açıları ve pozisyonları dışarıya maksimum ışık çıkmasını sağlıyor. Bu ürünün standart metal versiyonları 3 lümen/Watt ışık verirken TEOS 3; 50 lümen/Watt ışık veriyor.

[email protected]

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *