EMFA, Dion Wood

EmfaEMFA’nın Dion Wood serisi, sağlam bir dış hacim bollardı elde etmek adına alüminyum döküm kafa ve ekstrüzyon gövdeden yapılmış. Çizilmeyen, tahta görünümlü bir film ısı ile gövde borusuna yapıştırılan yapısı armatürün doğal etkenlere karşı korunmasını sağlıyor.

Bu serideki bollardlar; yürüme yollarının, bahçelerin ve açık alanların aydınlatılması için dizayn edilmiş. EMFA’nın Dion Wood serisinde değişik görünümde ve farklı ışık veren 5 çeşit kafa seçeneği bulunuyor. Vidasız kilit sistemi ile gövde ve kafa kolay bir şekilde birbirinden ayrılabiliyor. Bollardlar; 300 mm, 450 mm, 700 mm ve 1100 mm olmak üzere 4 farklı boyda yapılabiliyor. Serideki bu bollardların flüoresan, metal halide ve LED olmak üzere 3 çeşit lamba seçeneği de bulunuyor.

www.emfa.com.tr

TEILEN
Önceki İçerikHello Kity World Ataşehir
Sonraki İçerikMacFit Konsepti

PLD Türkiye, 2005 yılından beri Türkiye’de yayınlanan mimari aydınlatma tasarımı dergisidir. Dergi, aynı zamanda aydınlatma tasarımı kavramının daha geniş kitlelere ulaşması için 2007 yılıdan beri etkinlikler düzenlemektedir. https://pldturkiye.com/hakkinda/