Close

19 August 2013

EMFA, Dion Wood

EmfaEMFA’nın Dion Wood serisi, sağlam bir dış hacim bollardı elde etmek adına alüminyum döküm kafa ve ekstrüzyon gövdeden yapılmış. Çizilmeyen, tahta görünümlü bir film ısı ile gövde borusuna yapıştırılan yapısı armatürün doğal etkenlere karşı korunmasını sağlıyor.

Bu serideki bollardlar; yürüme yollarının, bahçelerin ve açık alanların aydınlatılması için dizayn edilmiş. EMFA’nın Dion Wood serisinde değişik görünümde ve farklı ışık veren 5 çeşit kafa seçeneği bulunuyor. Vidasız kilit sistemi ile gövde ve kafa kolay bir şekilde birbirinden ayrılabiliyor. Bollardlar; 300 mm, 450 mm, 700 mm ve 1100 mm olmak üzere 4 farklı boyda yapılabiliyor. Serideki bu bollardların flüoresan, metal halide ve LED olmak üzere 3 çeşit lamba seçeneği de bulunuyor.

www.emfa.com.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *