Close

16/02/2021

EC Lighting Design Studio

EC Lighting Design Studio, 2018 yılında kurulan ve dünyanın farklı köşelerinden geniş bir proje yelpazesinde çalışan, bağımsız bir aydınlatma tasarım ofisidir.

Yeni nesil bir aydınlatma tasarım yaklaşımını benimseyen ve bu doğrultuda çalışmalarını devam ettiren tasarım ofisi çalışma felsefesini üç ana felsefe üzerinde topluyor: yaratıcılık, verimlilik ve mükemmeliyetçilik. 

EC Lighting Design Studio’nun aydınlatma tasarım yaklaşımı birbiri arasında geçirgen üç temel bacak üzerine oturuyor. Bunlar; mimari aydınlatma tasarımı, aydınlatma deneyim tasarımı (Light-Art) ve aydınlatma enerji verimliliği

Ofisin çalışma alanları, oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, ofisler, tarihi yapılar, peyzaj alanları, kamusal alanlar, yaşam merkezleri, dinamik gösteri sanatları, aydınlatma enstalasyonları ve çok daha fazlası. 

Türkiye’nin yanında İngiltere, Danimarka, Türkmenistan, Özbekistan ve Hindistan’da farklı tiplerde ve disiplinlerde aydınlatma tasarım projelerine imza atan EC Lighting Design Studio’nun amacı, daha farklı coğrafyalarda ve kültürlerde yeni projelere imza atarak daha da global bir renge kavuşmak.

2019 yılından bu yana EC Lighting Design Studio ve kurucusu Emre Çetin Danish Lighting Center (Dansk Center for Lys.)’ın üyesi ve her yıl şubat ayında Kopenhag’da düzenlenen Copenhagen Light Fest’in tasarımcıları arasında yer almaktadır.

[email protected]

https://www.eclightingdesign.com/

One Comment on “EC Lighting Design Studio

mustafa yazıcı
11/05/2023 - 13:18

Merhaba,

Bir projemizde dış alan aydınlatma değişimi ve otomasyonu yapmak istiyoruz.Bu konuda sizlere nasıl ulaşabilirim.

Mustafa Yazıcı
5309118250

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir