Close

01/01/2007

Citylight

Citylight-LogoTürk Aydınlatma sektörünün köklü firmalarından olan Müezzinoğlu Elektrik Proje ve Taahhüt Ltd.Şti, Citylight markası ile ürün satışının yanında proje çözümlerine odaklanmış bir firmadır. Citylight,  Dünyanın önde gelen markalarının temsilciliklerini sürdürürken,  kendi bünyesinde de LED’li armatürler ve özel armatürler üretmektedir.

Çözüm Odaklılık

Farklı alanlardaki  çeşitli projelerde  ,kullanıcı ve tasarımcı istekleri ,teknik uygunluk ,işletme ve yatırım maliyeti faktörlerini gözönünde bulundurarak çözüm odaklı çalışmalar yürüten Citylight, pek çok mimari proje ve taahhüt firmasına proje çözümleri sunmakta ve bu projelerde yer alan ürünleri temin etmekte ve/veya üretmektedir.

Geniş Ürün/Hizmet Gamı

İç ve dış aydınlatmaya yönelik aydınlatma tasarımı çözümleri sunarak sektörde haklı bir yer edinmiştir.
Alışveriş merkezleri, oteller, köprü  ve cephe aydınlatmaları, cafe, restoran, ofis vb. alanlarda marka değeri yüksek işlerde yer almaktadır.

Deneyim ve Bilgi Birikimi

Ürün odaklı çalışma yerine müşteri odaklı çalışma şeklini benimseyen Citylight, mimari aydınlatma alanında öncü konumu ve yurtiçi ve yurtdışı geniş iş bitirme portföyü ile sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi sayesinde ihtiyaca uygun optimum çözümleri müşterileri için geliştirmekte ve uygulamakta, müşterileri için katma değer yaratmaktadır.

Teknoloji

Yalnızca üretim değil aynı zamanda aydınlatma programlaması alanında da yetkin olan Citylight, aydınlatmayı görsel bir şölene dönüştüren yazılımların kurulum ve işletimini de başarı ile gerçekleştirmektedir.

İletişim:

Citylight Profesyonel Aydınlatma Sistemleri

0 216 651 89 15

www.citylight.com.tr

[email protected]