Close

12 June 2009

Cemdağ Aydınlatma

cemdag-logo1371968 yılında İzmir’de kurulan CEMDAĞ aydınlatma armatürleri alanında faaliyet gösteren ve çalışma felsefesini yalnızca satışa odaklılık üzerine kurmayan, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyeti doğrultusunda çalışma felsefesini geliştiren bir  şirket.

CEMDAĞ üretimine ilk olarak aydınlatma ekipmanlarıyla başlamıştır. 1991’den itibaren ise balast ve aydınlatma ürünleri üretimine geçmiştir. Daha verimli ürünlere ulaşabilmek için CEMDAĞ, CAD-CAM VE 3D ile desteklenmiş AR-GE çalışmalarına öncelikli olarak önem vermektedir.

CEMDAĞ geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve estetik tasarımları ile sadece Türkiye içinde değil; uluslararası ölçekte de iddialı. Bu noktada CEMDAĞ ARGE çalışmaları ışığı altında değişen trendlere ve yenilenen pazar taleplerine kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

İletişim:

CEMDAĞ Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

0212 2451182

www.cemdag.com

[email protected]

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *