Close

06/12/2011

Baytaş Aydınlatma

Baytaş Aydınlatma ‘Rengini Baştan Yarat’ sloganı çerçevesinde, Power Led Teknolojisi’nde elde ettiği yedi yıllık armatür tasarımı ve imalatı tecrübesini de üstüne koyarak 2011 yılında Ankara’da kuruldu.

Üretmekte olduğu ürünlerin yüzde yüz kendi tasarımı olmasına özen gösteren ve imalatını yaptığı her ürün için Endüstriyel Tasarım Tescillerini alan firma, her geçen gün ürün gamını ve güvenirliğini arttırıyor.

Bünyesinde bulunan kalıphanesinde son teknoloji işleme merkezleri (CNC), plastik enjeksiyon makineleri ve yardımcı evrensel makine ve tezgahları ile hatasız imalat için AR-GE ve kalıp çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam ediyor.

İlk günden itibaren ilke edinip, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri memnuniyeti odaklı ürün geliştirme teknolojisi ve imalatı sayesinde rakiplerinden ayrılan Baytaş Aydınlatma; 2016 yılına kadar 15’ten fazla Avrupa ve Ortadoğu ülkesinde imalat hacminin %70’i oranında ihracat yapmayı hedefliyor.

Baytaş Aydınlatma ürün kalitesi ve vizyonu ile sektöründe en tepede yer almayı hedefleyerek; uzmanlaşmış kadrosu, hızla büyüyen hacmi ve güvenilir ürünleri ile her daim müşterilerinin ve sektörün hizmetinde olmaya devam ediyor.

Baytaş Aydınlatma ‘Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD)’ üyesidir.
İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 (312) 395 76 35 – 45,

Fax: +90 (312) 395 73 65

Web sitesi: www.baytasaydinlatma.com

E-posta: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir