Close

01/01/2007

Acrolite

Acrolite-logo1998 yılından beri aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren AYS AYDINLATMA, profesyonel aydınlatma çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. ACROLITE markasıyla farklı sektörlerde bir çok mekanın aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir.

ACROLITE, Aydınlatma sektörünün; teknolojiyi takip eden, araştırma-geliştirme konusunda politikası olan temsilcileri arasında yer almayı ilke edinen, alternatif bakış açısı-yaklaşım-duruşuyla müşterilerini ve rakiplerini şaşırtmayı benimseyen bir üyesidir.

Üretiminde dünya standartlarını kriter olarak gören, ISO 9001 kalite güvence standartı ile hizmet veren ACROLITE seri üretiminin yanı sıra butik üretim konusunda yatırımlarına hız vermektedir.

Bilgisayar destekli tasarım ve üretim konusunda aydınlatma sektörünün en hızlı çözüm üreticisi olması bu yatırımların doğal bir sonucudur. Müşterilerinin kurumsal ihtiyaçlarının gelişimine paralel olarak kendini yenileyen ACROLITE ihtiyaca özel çözümler konusunda uzmanlık yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 1 tane bile olsa gerekli çözümü üretmek için bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkanlarını kullanabilen ACROLITE; hızlı, esnek, ekonomik çözümleri ile hantallaşmış rakipleri arasında parlamaktadır.

Önümüzdeki sürecin “kişiye özel çözümler dünyası” olacağı öngörüsü ile ACROLITE her mekana, her projeye ya da her müşteriye yeni bir armatür tasarımı yapabilmek için hazırlanmaktadır.

Değişimi İzleyin…

İletişim:

Acrolite – AYS Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

0 212 252 85 16

www.acrolite.com.tr

[email protected]