Close

02/03/2020

XI. ATMK Semineri; 21 Mart-18 Nisan 2020

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile ATMK tarafından birincisi 2014 yılında düzenlenen seminerlerin onbirincisi, 21 Mart – 18 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 “ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2020-1” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, iç ve dış aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir ders programı hazırlanmıştır. Konusunda uzman akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilen dersler, aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için kılavuz niteliği taşımaktadır. 

“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2020-1” eğitim programı temel bir eğitim semineridir. Düzenlenmesi planlanan, katılımcıların farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekleri özel konulu eğitimler için, devam etmekte olan bu temel eğitim seminerlerine katılım ön koşul olarak esas alınacaktır. Özel konulu eğitim seminerleri “Yol ve Tünel Aydınlatması” ve “Mimari Aydınlatma” olarak iki ana başlık üzerine düzenlenecektir. 

Seminer ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki verilmektedir.

Kayıt formunun doldurulması, kayıt ücretinin ATMK hesabına yatırılması ve kayıt formunun banka dekontuyla birlikte en geç 16 Mart 2020 tarihine kadar ATMK Sekreterliğine iletilmesi gerekmektedir.

T.C. Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü’nün 12.06.2000 tarih, 28184 sayılı yazısına istinaden Kurum, Kurumlar Vergisi’nden muaftır. 

Kayıt ücretine ilişkin yapılan ödeme karşılığında bağış makbuzu verilecektir. 

Kayıt ücreti, ders notları ve ders aralarındaki kahve-çay ikramlarını kapsamaktadır. 

Seminer hakkında detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için:

Tel: +90 537 359 77 97

Website: www.atmk.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir