Close

Vestel Proje Ortağım, özel sektör ve kamu kurumlarına özel çözümler sunuyor

Vestel, kurumsal projelere A’dan Z’ye teknolojik çözüm sunma amacıyla ‘Vestel Proje Ortağım’ hizmetini hayata geçirdi. Özel sektör ve kamu kurumlarına anahtar teslim hizmet sunacak olan Vestel Proje Ortağım; aydınlatma, dijital ekran, beyaz eşya, ankastre cihazlar, iklimlendirme ürünleri gibi toplu ihtiyaçları, projeye uygun çözüm seçenekleri ve uzman ekibiyle tek çatı altında giderecek.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, ürettiği yüksek teknolojinin daha çok insana ve kuruma ulaşması için ‘Vestel Proje Ortağım’ projesini hayata geçirdi. Avrupa’nın tek alanda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri olan Vestel City’de üretilen aydınlatma, televizyon, beyaz eşya, ankastre cihazlar, dijital çözümler ve iklimlendirme ürünleri ‘Vestel Proje Ortağım’ ile özel sektör ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve Vestel teknolojisini bir araya getirerek, profesyonel çözümler sunuyor ve kurumların en yüksek teknolojiye ulaşmasını sağlıyor.

Kendi alanlarında uzman ekipler önce keşif turu yaparak ihtiyaçları tespit ediyor, ihtiyaca uygun ürünler tasarlıyor. En uygun ürünleri, en doğru şekilde projelendirerek, yatırım maliyetleri için esnek ve çeşitli ödeme alternatifleri sunuyor. Eğitim, restoran, sağlık, otel, mağaza, banka ve konut projelerini ihtiyaçları doğrultusunda yerli Vestel teknolojisi ile tanıştıran Vestel Proje Ortağım, keşiften ürün tasarımına, projelendirme ve finansal çözüm uygulamasından satış sonrası desteğe kadar Vestel kalitesinde hizmetler sunuyor.